GŁÓWNA GALERIA LINKI KONTAKT

Najbliższe wydarzenie:

13 stycznia 2012

Archiwum: rok 2012

01.01.2013

Zapraszam do galerii zdjęć z Autokalipsy! czyli pożegnania chorzowskiego Autodromu, które zostało zorganizowane przez Agencję Rajdową Rallyborne w ostatnią niedzielę grudnia. Władze miasta Chorzowa ostatecznie postanowiły pozbyć się tego terenu, przez co dalsze organizowanie tam amatorskich zawodów rajdowych będzie niemożliwe.

Tym samym zamykam ostatecznie rajdowo - fotograficzny sezon 2012. Przez ostatni rok udało mi się zaprezentować 58 galerii zdjęć, a w każdej średnio po 70 - 80 fotografii co daje ponad 4300 starannie przygotowanych i wyselekcjonowanych ujęć :)

24.12.2012

Zamiast kartki z życzeniami kolejna spóźniona galeria:) Zimowy Sprint odbył się 15 grudnia na torze Fiata w Tychach. Mimo odwilży trasa sprintu przebiegała w całości "po białym" tak więc można było liczyć na efektowne pokonywanie zakrętów i nie tylko.

Kolejny rajdowy sezon za nami:) Tradycyjnie życzę wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i samych sukcesów w nadchodzącym 2013 roku.

Jeśli natomiast ktoś nie ma jeszcze dosyć to zapraszam w ostatni weeken grudnia na ostatnie zawody na chorzowskim Autodromie. Szczegóły na stronie Rallyborne.

18.12.2012

Zapraszam do spóźnionej galerii zdjęć z 19 Będzińskiego Rally Sprintu, który odbył się 9 grudnia. Zawodnicy zmagali się z częściowo zasnieżoną i oblodzoną trasą. Wszystkim natomiast dał się we znaki pierwszy, tegoroczny, kilkustopniowy mróz :)

W przygotowaniu fotorelacja z sobotniego, Zimowego Sprintu na torze FAP w Tychach.

02.12.2012

Co prawda emocje po Warszawskiej Barbórce jeszcze nie opadły, ale tegoroczny sezony w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski można już śmiało podsumować. I na takie właśnie podsumowanie, w fotograficznym wydaniu, zapraszam do portalu Autokult gdzie w doborowym towarzystwie miałem przyjemność napisać kilka słów o ostatniej rundzie RSMP - Rajdzie Dolnośląskim.

30.11.2012

Zapraszam na fotorelację z siódmej, finałowej rundy Samochodowych Mistrzostw Tychów, która odbyła się w Chorzowie, na terenie byłych Międzynarodowych Targów Katowickich. Gościliśmy już na tym terenie w sierpniu br podczas zawodów zorganizowanych przez AK Zamkowy, jednak tym razem trasa okazała się znacznie bardziej wymagająca ;)

20.11.2012

Ostatnia runda Rajdowego Pucharu Polski odbyła się w niezwykle sprzyjających warunkach atmosferycznych na trasach nieopodal Ustronia i Skoczowa. Szczególnie malownicza, ale też najbardziej wymagająca okazała się pierwsza próba w pętli, czyli klasyczna "Cisownica", znana z dawnych edycji Rajdu Wisły. Odcinek niezwykle urozmaicony: szersze, szybkie partie przeplatały się z wąskimi podjazdami i spadaniami. Do tego przejścia przez szczyt, zdradliwa hopka i mini watersplash. Zapraszam do galerii.

15.11.2012

W niedzielę, 11 listopada odbyła się kolejna edycja Rajdu Niepodległości organizowanego przez Stowarzyszenie S4. Tym razem bazą rajdu były Mysłowice, a zawodnicy mieli do pokonania 8 prób sprawnościowych podzielonych na dwie sekcje, które zlokalizowane były na terenie Mysłowic, Sosnowca i Jaworzna. Niestety zawiodła nieco organizacja, czego efektem był wolny przejazd na PS 4. Zapraszam do galerii.

13.11.2012

Zapraszam do galerii zdjęć z 46 Rajdu Żubrów, który odbył się w minioną sobotę w okolicach Łapanowa. Radośc z fotografowania klasyków w pięknych, jesiennych plenerach minęła jednak w momencie otrzymania informacji o poważnym wypadku jednej z załóg. Mam nadzieję, że wszytsko skończy się dobrze za co trzymam kciuki z całych sił.

31.10.2012

Piąta runda Rallyborne Cup odbyła się w 28 października w Chorzowie. Po sobotnich zmaganiach z deszczem, niedzielny poranek przywitał zawodników... śniegiem. Ciężkie warunki sprawiły, że stawka była niezwykle wyrównana, a ton rywalizacji nadawali kierowcy słabszych aut. Zapraszam do zapoznania się z wynikami oraz na krótką fotorelację z zawodów.

29.10.2012

W miniony weekend Agencja Rallyborne po raz kolejny zaprosiła amatorów rajdowania na chorzowski Autodrom. Sobota poświęcona była na trening przed Rajdem Katalonii czyli Szarżujące Seaty, choć aura daleka była od hiszpańskich klimatów. W siąpiącym deszczu i przejmującym zimnie kilkunastu śmiałków testowało wodoodporność swoich maszyn. Zapraszam do galerii.

23.10.2012

W pięknej, jesiennej scenerii na klasycznych odcinkach 22 Rajdu Dolnośląskiego zakończyły się tegoroczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski. Kwestia mistrzostwa rozstrzygnęła się co prawda już wcześniej, ale ciągle toczyła się walka o pozostałe stopnie podium. Jednak według mnie wydarzeniem rajdu, oprócz niesamowitego Kajetanowicza, był występ duetu Chuchała/Heller, którzy zajęli drugie miejsce w kjlasyfikacji generalnej rajdu. W cieniu zmagań pierwszoligowców rozegrano kolejną rundę RPP. Równiez tutaj rozstrzygnął się tytuł mistrzowski, ale przed nami jeszcze jedna eliminacja. Zapraszam do galerii z 22 Rajdu Dolnośląskiego.

18.10.2012

Zapraszam do galerii z Amatorskiego Rajdu Samochodowego zorganizowanego przez AK Ślązak w Marklowicach koło Wodzisławia Śląskiego. Pierwszy raz miałem okazję być na zawodach z cyklu ARS. Uczucia mam mieszane: świetne trasy, mocna obsada, ale niestety także dość przeciętna organizacja z sytuacjami stawarzającymi niepotrzebne niebezbiepeczństwo na odcinku. Genralnie potencjał rajdowy w tamtym rejonie jest dość spory. Więcej o tych zawodach napiszę już wkrótce.

12.10.2012

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska wkroczyły w decydującą fazę. W sobotę, 6 października zawodnicy ścigali się na trasach w okolicach Toszka w ramach 2 Rajdu Moto Sport Gliwice. Poprzednia edycja rajdu, która odbyła się dwa lata temu, była chwalona przede wszystkim za wymagające odcinki specjalne. Dlatego w tym roku zostały one tylko nieznacznie zmodyfikowane stanowiąc poważne wyzwanie dla zawodników. Okazało się również, że rajd ten zakończy tegoroczny cykl RSMŚl (odwołano Rajd Zamkowy) co dodatkowo wpłynęło na zaciętą rywalizację.

27.09.2012

Zapraszam na krótką fotorelację z 5 rundy Samochodowych Mistrzostw Tychów, która odbyła się oczywiście na torze testowym Fiat Auto Poland w Tychach.

25.09.2012

W minioną sobotę po raz kolejny odwiedziliśmy tor w podczęstochowskim Wyrazowie, aby rozegrać tam 4 rundę pucharu Rallyborne. Zmienne warunki pogodowe uatrakcyjniły rywalizację. Zapadły też pierwsze rostrzygnięcia w klasyfikacji generalnej pucharu. Zapraszam do galerii zdjęć oraz na relację pisaną na stronę Agencji Rajdowej Rallyborne.

18.09.2012

58 edycja Rajdu Wisły odbyła się ponownie na trasach wokół Jastrzębia - Zdroju. Ponownie była to eliminacja Rajdowego Pucharu Polski, choć organiztaorzy nie ukrywają aspiracji do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, aby nawiązać do tradycji rajdu. Przygotowane odcinki specjalne były nieznacznie zmodyfikowane w stosunku do ubiegłego roku, ale okazały się niezwykle wymagające o czym świadczyły liczne awarie rajdówek. Zapraszam do galerii.

14.09.2012

W miniony weekend odbył się Pierwszy Rajd Polski Historyczny. Bazą rajdu był Kraków a trasy wiodły poprzez malowiczne zakątki Małopolski oraz części Śląska. Na starcie pojawiło się 57 załóg w pięknie przygotowanych pojazdach, które stały się rajdowymi legendami. Niesamowite wrażenie robiła szczególnie armada Polskich Fiatów 125p. Łza się w oku kręciła;) I tylko można żałować, że były to klasyczne zawody w jeździe "na regularność", a odcinki przebiegały w normalnycm ruchu ulicznym :)

12.09.2012

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska wchodzą w decydującą fazę. Czwartą rundą cyklu był 1 Rajd Katowicki zorganizowany przez AK Śląski. Trasy z jedne strony ciekawe: odcinek miejski przebiegający głównymi ulicami Katowic i kończący się w... parku, ale także "pachołkolandia" na odcinku MPGK i oczyszczalni. Walka była zacięta, faworytów weliminowały awarie przez co ostatnie dwie rundy cyklu zapowiadają się niezwykle interesująco. Zapraszam na pełny fotoreportaż:)

05.09.2012

Barum Czech Rally Zlin to największa impreza rajdowa u naszych południowych sąsiadów. Eliminacja IRC (to taka konkurencja WRC:), Mistrzostw Europy i czeskiego czempionatu. Przyciąga zawsze na start rekordową liczbę załóg z całego świata, a towarzyszą jej m.in. zawody rajdowych legend (chodzi tu o maszyny jak i o zawodników:) oraz liczne wystawy. Rozpoczynający rajd, wieczorny super oes w centrum Zlina to magiczne przeżycie z niesamowitą oprawą. Tam świętuje całe miasto ! Na każdym kroku widać perfekcjonizm i zaangażowanie oraganizatorów. I tylko zły los jest w stanie popsuć to rajdowe święto przypominając o okrutnej stronie tego sportu...

29.08.2012

Dodałem drugą część zdjęć z sobotnich zawodów w Łapanowie. W sumie w galerii znajduje się ponad 190 fotek. Zapraszam, każdy powinien znaleźć tam coś dla siebie.

28.08.2012

Po prawie dwumiesięcznej przerwie zawodnicy wrócili na trasy wokół rajdowego Łapanowa. Organizatorzy przygotowali zupełnie nowy, malowniczy odcinek, który świetnie nadawał się do fotografowania :) Myślę, że startującym załogom również przypadł do gustu. Zapraszam na pierwszą część fotorelacji z 5 rundy SJS MaxiOes3.

16.08.2012

Uzupełniłem galerię z 21 Rajdu Rzeszowskiego kolejnymi zdjęciami i tym samym kończę temat tegorocznej edycji tego rajdu. Mogę tylko jeszcze raz podkreślić, że wizyta na Podkarpaciu po raz kolejny okazał się udana, a wrażeń zarówno tych sportowych jak i pozostałych nie brakowało.

15.08.2012

Dodałem kolejną porcję zdjęć z 21 Rajdu Rzeszowskiego. Tym razem są to w większości fotki załóg startujących w ramach Rajdowego Pucharu Polski.

13.08.2012

21 Rajd Rzeszowski - czyli najlepszy, moim zdaniem rajd w sezonie RSMP. W tym roku również nie zawiódł. Zapraszam do galerii. Wkrótce więcej zdjęć.

07.08.2012

Trzecia eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska za nami. 7 Rajd Tyski odbył się w minioną niedzielę na trasach znanych z poprzednich edycji. Powrócił klasyczny "erg", niespodzianka czekała także na zawodników podczas odcinka miejskiego położonego w tyskiej strefie przemysłowej. Niestety nie obyło się bez groźnych "dzwonów", na sczęście ucierpiał głównie sprzęt. Grzesiu szybkiego powrotu do zdrowia i na trasy !

02.08.2012

Zapraszam do spóźnionej galerii z pierwszego Śląskiego Targowego Sprintu, który odbył się w minioną niedzielę na terenie byłych Targów Katowickich. Zawody były kolejną imprezą z cyklu Trofeum Rally Sprintu, którego organizatorem jest Automobilklub Zamkowy.

30.07.2012

Miniona sobota spędzona na chorzowskim autodromie była dniem pełnym niespodzianek. Najpierw ekwilibrystycznymi przejazdami zaskoczyły załogi biorące udział w treningu Rallyborne "1000 kominów". A podczas indywidualnych jazd zaskoczyła obecność "starych" Mistrzów i legend RSMP:)(dociekliwych zapraszam do dokładnego przyjżenia się zdjęciom;) Niegdysiejsi "królowie osiek" pokazali, że ciąglę są w dobrej formie i świetnie czują się także za kierownicą samochodu RWD.

27.07.2012

Dostępna jest już pełna fotorelacja z 3 rundy Rallyborne Cup rozegranej na torze w podczęstochowskim Wyrazowie. Na starcie pojawiła się rekordowa stawka 27 załóg przez co byliśmy świadkami niezwykle emocjonujących i widowiskowych zawodów. Zapraszam również na relację "pisaną" przygotowaną przez organizatorów.

25.07.2012

Zapraszam do galerii zdjęć z wystawy pojazdów zabytkowych na wadowickim rynku, która była częścią 3 Rajdu weteranów szos Św. Krzysztof. Wybraliśmy się tam ekipą trzech Fiatów :)

W przygotowaniu pełna relacja z niezwykle interesującej, trzeciej rundy Rallyborne Cup.

18.07.2012

Tak jak zapowiedziałem wczoraj, dodaję drugą część fotorelacji ze sprintu w Zamarskach. W sumie ponad dwieście zdjęć. Zapraszam do galerii.

17.07.2012

Zapraszam na pierwszą część fotorelacji z IV rundy Super Sprintu, cyklu organizowanego przez Automobilklub Cieszyński. Po raz pierwszy imprezę rozegrano na odcinku drogowym, i to nie byle jakim bo był to fragment próby z Rajdu Wisły, a w 1999 roku dachował na nim sam Leszek Kuzaj :). Jutro powinna pojawić się druga część zdjęć.

12.07.2012

To by było na tyle jeśli chodzi o czwartą eliminację Samochodowych Mistrzostw Tychów. Ponad 230 zdjęć :) Miłego oglądania i wyszukiwania fotek. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

11.07.2012

Zapraszam do galerii z czwartej rundy Samochodowych Mistrzostw Tychów. Pierwsza część zdjęć z zawodów, które odbyły się w minioną niedzielę na torze FAP, jest już w galerii. Wkrótce więcej fotek.

29.06.2012

Bez zbędnego rozpisywania się zapraszam do spóźnionej galerii z Nowej Zoolandi czyli z rajdowego treningu Rallyborne zorganizowanego na chorzowskim Autodromie.

27.06.2012

Jedną z atrakcji Moto Pikniku przygotowanego w zeszłą niedzielę przez Automobilklub Zamkowy był rally sprint na dobrze znanej, choć nieco zmodyfikowanej trasie w centrum Będzina. Zapraszam do galerii zdjęć. Przypominam również o wypowiedziach uczestników, z którymi można się zapoznać dzięki staraniom agencji Rallyborne.

20.06.2012

Zapraszam na kolejne wydanie rajdów w skali micro. Tym razem zawodnicy brali udział w 3 Rajdzie Trzebini, na nawierzchni całkowicie szutrowej. Muszę przyznać, że trasa była rewelacyjna, niesamowicie widowiskowa i naprawdę żałuję, że nie udało mi się przeprowadzić obszerniejszej fotorelacji.

19.06.2012

Upalną sobotę, 16 czerwca 2012 roku można było spędzić np w Tychach, gdzie na torze testowym Fiat Auto Poland odbyła się 3 runda cyklu SMT pod nazwą Letni Sprint. Większosć kibiców ponownie ustawiła się na hopie gdzie co odważniejsi kierowcy prezentowali wytrzymałość konstrukcji swoich samochodów.

Zapraszam do galerii zdjęć oraz na stronę agencji Rallyborne gdzie można przeczytać niektóre wypowiedzi zawodników startujących w Tychach. Projekt wart jest uwagi i dalszego rozwijania.

14.06.2012

Zapraszam do galerii z 4 rundy SJS Maxi Oes3, która odbyła się 9 czerwca 2012. Zawodnicy czterokrotnie pokonywali, wymagający odcinek drogowy,a zmienna aura nie ułatwiała im zadania. Na szczęście sytuacji podbramkowych było zdecydowanie mniej niż na poprzedniej eliminacji.

13.06.2012

Po raz kolejny mam przyjemność zaprosić do galerii zdjęć z toru w podczęstochowskim Wyrazowie gdzie w minioną niedzielę odbyła się druga runda z cyklu Rallyborne Cup. Tym razem zawodom towarzyszyła sprzyjająca aura, a Organizatorzy tradycyjnie zapewnili ciekawie skonfigurowane próby.

Dziękuję bardzo Tomkowi za możliwość przetestowania "rybki" :)

06.06.2012

Za nami 27 Rajd Karkonoski - 3 runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i 4 runda Rajdowego Pucharu Polski. Fantastyczne zawody na malowniczych trasach wokół Jeleniej Góry. Zapraszam do galerii zdjęć.

31.05.2012

Zapraszam do obszernej galerii z 5 Rajdowego Samochodowego Pucharu Niepołomic. Zawody tradycyjnie zorganizował Automobilklub Południowy, jednak tym razem próba rozgrywana była na niezwykle wymagającym odcinku drogowym. Dodatkowo zmienne warunki atmosferyczne spowodowałym, że zawody obfitowały w dużą ilość, na szczęście nie groźnych, rajdowych zdarzeń.

29.05.2012

W ostatnią sobotę maja odbył się na chorzowskim Autodromie tradycyjny trening zorganizowany przez Agencję Rajdową Rallyborne pod nazwą "Feta na Autodromie". Tym razem dopisała pogoda, spora była także frkwencja załóg chętnych do spróbowania swoich sił na ciekawie skonfigurowanej trasie. Zapraszam do galerii zdjęć.

23.05.2012

Szutry, samochody klasy WRC oraz rajdowe legendy w postaci Lancii Stratos i Delty HF Integrale. Czego chcieć więcej :) Zapraszam na fotorelację z 5 Rajdu Chrzanowa czyli zawodów ... modeli RC.

21.05.2012

Zapraszam na obszerną fotorelację z 3 rundy SJS Maxi Oes3, która odbyła się w minioną sobotę trandycyjnie ma drogowym odcinku niedaleko Łapanowa. Wąska i kręta trasa sprawiła sporą trudność uczestnikom i przysporzyła wrażeń kibicom, a wszytsko to okraszone było pięknymi widokami na malowniczą okolicę.

13.05.2012

Powracamy na tyski tor, gdzie w minioną sobotę rozegrana została druga runda Samochodowego Mistrza Tychów. Co prawda pogoda spłatała figla witając wszytskich przybyłych deszczem i przenikliwym wiatrem, jednak tradycyjna, tyska hopka jak zwykle okazała się atrakcyjna. Zapraszam na krótką fotorelację.

07.05.2012

Zapraszam do galerii zdjęć z Pierwszego Czeladzkiego Rally Sprintu, zorganizowanego przez Automobilklub Zamkowy jako trzecia runda Trofeum Rally Sprintu na szybkim, drogowym odcinku w Czeladzi.

04.05.2012

W miniony czwartek, 3 maja Stowarzyszenie S4 z Sosnowca zorganizowało Rajd Konstytucji, drugą eliminację cyklu Rally Challenge 2012. Dwie próby sportowe, pokonywane trzykrotnie zlokalizowane były na terenia miasta Sosnowiec. Zapraszam do galerii zdjęć.

02.05.2012

Zapraszam na obszerną fotorelację z pierwszego Rajdu Mikołowskiego, drugiej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Ciekawe trasy z szutrowymi łącznikami oraz piękna, iście wiosenna pogoda sprawiły, że oglądaliśmy dobre zawody. Nie można było również narzekać na frekwencję załóg, choć po ciężkiej przeprawie w Czechowicach można się było o nią obawiać.

Kilka najlepszych ujęć dostępnych jest w większym rozmiarze. Zapraszam.

26.04.2012

Wzbogaciłem galerię z Rajdu Świdnickiego o kilkadziesiąt nowych ujęć załóg startujących w ramach Rajdowego Pucharu Polski i Rajdowego Debiut. Zapraszam.

24.04.2012

Zapraszam do galerii z 40 Rajdu Świdniciego, który odbył się w miniony weekend na trasach położonych w Górach Sowich. Była to druga eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Rajdowego Pucharu Polski. Wkrótce jeszcze więcej zdjęć ze zmagań rajdowej drugiej ligi.

19.04.2012

Zapraszam na porcję klasyki w najlepszym wydaniu. Dodałem galerię z inauguracji sezonu samochodów zabytkowych Europejskiej Asocjacji Automobilerów zorganizowanej pod nazwą "Wiosna Automobilerów" w Andrychowie.

17.04.2012

Zapraszam do galerii z pierwszej eliminacji pucharu Rallyborne Cup organizowanego przez Agencję Rajdową Rallyborne. Zawody odbyły się na znanym z poprzedniej edycji pucharu torze w podczęstochowskim Wyrazowie. Mimo niesprzyjającej aury do rywalizacji stanęło 21 załóg, które doskonale poradziły sobie w tych trudnych warunkach.

Składam tradycyjne już podziękowania ekipie Rallyborne za pomoc logistyczną :)

09.04.2012

Korzystając ze świątecznej przerwy nadrabiam zaległości. Zapraszam do galerii z 2 rundy SJS Maxi Oes3, która odbyła się 24 maraca w Łapanowie. Przygotowano wymagający, dwukilometrowy odcinek, który zawodnicy mieli pokonać czteroktrotnie. Niestety już pierwszy przejazd pokazał, że będzie to trudne do zreazliowania ze względu na dużą ilość niespodziewanych wizyt poza drogą, a co za tym idzie niedrożność trasy. Na dodatek jeden z dzwonów okazał się na tyle poważny, że konieczna była interwencja służb ratowniczych. Załoga na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń, jednak uprzątnięcie wraku i płynów eksloatacyjnych z trasy zabrało dość sporo czasu. Zespoł sędziów zdecydował się zmodyfikować trasę dodając większą ilość szykan, ale wymagało to dodatkowego zapoznania się z trasą dla zawodników i wiązało się z kolejnymi opóźnieniami. Po konsultacjach z zawodnikami zdecydowano się przenieść zawody na inny termin.

02.04.2012

6 Rajd Czechowicki za nami. Świetne trasy, wzorowa organizacja i liczna frekwencja startujących załóg to tylko kilka zalet, jakie można przypisać tegorocznej edycji rajdu. Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska rozpoczeły kolejny sezon jako cykl rajdów trzecioligowych, czyli mających stanowić rajdowy debiut dla zawodników. Przy całej niezbyt pozytywnej atomsferze wokół polskiego rajdowania jest to jakieś światełko w tunelu.

Jak to na rajdzie czasami bywa tygodnie przygotowań potrafi zniweczyć niespodziwana awaria. Dlatego ze względu na zalanie sprzętu, któremu we znaki dała się koszmarana pogoda moja relacja z Czechowic jest nieco okrojona.

28.03.2012

Dodałem obiecaną, drugą część fotorelacji z pierwszej eliminacji Pucharu WRT Rally Oes 2012. Łącznie w galerii znalazło się ponad 200 zdjęć, każda ze startujących załóg znajdzie tam coś dla siebie.

W przygotowaniu galeria zdjęć z drugiej rundy SJS Maxi Oes 3.

27.03.2012

Zapraszam do galerii z pierwszej eliminacji Pucharu WRT Rally Oes 2012. Dzisiaj część pierwsza fotorelacji, na drugą zapraszam już jutro.

20.03.2012

Zapraszam do galerii z pierwszej rundy Samochodowego Mistrza Tychów 2012. Zawody odbyły się na dwóch odcnikach specjalnych zlokalizowanych w Lędzinach oraz na torze Testowym FAP w Tychach, a zawodnicy mieli do pokonania łącznie 6 prób podzielonych na trzy pętle.

13.03.2012

W miniony weekend Wieliczka po raz 6 gościła uczestników Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. W tym roku oprócz niedzielnych zawodów rozegrano również widowiskowy prolog w sobotni wieczór. Zapraszam do galerii.

12.03.2012

Zapraszam do galerii z 2 Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza dla amatorów, który towarzyszył głównym zawodom, a rozegrany został na znanych trasach w okolicach Łapanowa.

01.03.2012

Zapraszam do galerii z zawodów, które odbyły się w niedzielę, 26 lutego na chorzowskim Autodromie. "Powtórka z Azotów", jak niesie wieść gminna była pożegnaniem chorzowskiego toru, a kolejne zawody orgazniozwane przez Rallyborne będą odbywały się w nowych, atrakcyjnych miejscach. Trzymamy za słowo :) Przepraszam również za opóźnienie w publikacji fotorelacji.

28.02.2012

Bez zbędnego rozpisywania się zapraszam do galerii z treningu Rallyborne przed Rajdem Meksyku, czyli La formación antes de México na chorzowskim Autodromie. Wkrótce galeria z niedzielnych zawodów

22.02.2012

Tegoroczny sezon RSMP i RPP oficjalnie rozpoczęty i od razu wyprawa do Gdańska gdzie swą bazę miał 8 Rajd Lotos Baltic Cup. Lista zgłoszeń nie napawała otymizmem, ale zimowe warunki zapowiadały widowiskowe zawody. Zapraszam do galerii.

I jeszcze podziękowania. Dla ekipy Rallyborne & Machoony Rally Team za wspólną wyprawę na drugi koniec Polski i wyciąganie z białego na czarne;), oraz dla Piotrka z Maxxxifoto za udostępnienie baterii, dzięki czemu nie groził mi brak prądu.

14.02.2012

W sobotę, 11 lutego na torze Fiat Auto Polnad w Tychach odbył się wolny trening rajdowy w miejsce odwołanych zawodów pierwszej rundy SMT 2012. Zapraszam do galerii.

01.02.2012

Zapraszam na fotorelację z pierwszej eliminacji SJS Maxi OES3. Również tegoroczny cykl SJS rozpoczął się zawodami pod krakowskim hotelem Forum.

30.01.2012

W minioną sobotę na Autodromie w Chorzowie odbyły się Zimowe Testy przed Rajdem Szwecji zorganizowane przez Agencję Rajdową Rallyborne. Zapraszam na krótką relację zdjęciową.

24.01.2012

Dostępna jest już cała galeria zdjęć z 17 Będzińskiego Rally Sprintu, który odbył się w minioną niedzielę Będzinie. Sprawnie przeprowadzone zawody cieszyły sie sporą frekwencją startujących załóg, jedynie pogoda nie dostosowała się do zaistniałej sytuacji i po śniegu śladu nie było. Za to był deszcz ...

17.01.2012

Zapraszam do galerii zdjęć z Rallysprintu Myślenice, który był ostatnią, czwartą eliminacją Pucharu Motosport Myślenice. Nareszcie prawdziwie zimowe warunki, choć zapał zawodników utemperowały nieco zdradliwe krawężniki i znaki drogowe.

10.01.2012

Nowy rok rozpoczyna się tradycyjnie od Rajdowej WOŚP w Makowie Podhalańskim. Tym razem przygotowano iście "memoriałową" próbę w samym centrum miasta, nad przeprowadzeniem której czuwał AK Południowy. Na szczęście kiepska pogoda nie wpłynęła na ilosć zebranych pieniędzy. Kolejny raz pobito rekord przeznaczając na rzecz WOŚP ponad 18 tyś. złotych. Zapraszam do obszernej galerii zdjęć.

Archiwum: ROK 2009 | ROK 2010 | ROK 2011 | ROK 2012 | ROK 2013 | ROK 2014 | ROK 2015